You must log in or register to comment.
$6-7 for 32 buns?
I’m including vegetables and condiments in that, and making my own buns. Flour is cheap AF.
Makes sense.
$6-7 for 32 buns?
I’m including vegetables and condiments in that, and making my own buns. Flour is cheap AF.
Makes sense.